Lampy House Doctor

lampy-house-doctor-2

Oświetlenie jest jedną z najistotniejszych kwestii przy urządzaniu wnętrz w stylu skandynawskim. Nawet geneza tej stylistyki związana jest z oświetleniem – minimalizm, jasna kolorystyka i tym podobne cechy są efektem tego, aby wnętrza w tym klimacie zapewniały jak największą ilość dziennego światła.

lampy-house-doctor-3

Czasem jednak dziennego światła brakuje, co jest szczególnie dotkliwe podczas długich, zimowych wieczorów. Gdy panująca za oknem aura przypomina nam Skandynawie, warto pomyśleć o zakupie lamp, które rozświetlą nasze mieszkanie. Jeśli zależy nam na tym, aby lampy były dostosowane do stylistyki w naszych wnętrzach, to rozważmy zakup tych z oferty firmy House Doctor. Znajdziemy tam różnego rodzaju modele – począwszy od klasycznych lamp wiszących, poprzez lampy podłogowe, a kończąc na niecodziennych lampach stojących, umieszczonych na czarnym stelażu o kształcie prostopadłościanu.

lampy-house-doctor-1

Lampy te idealnie nadają się do wnętrz w stylu skandynawskim i industrialnym, a dostęp do modeli w różnych kolorach pozwala na łatwiejsze dopasowanie ich do naszych potrzeb.

meble-house-doctor-2 meble-house-doctor-3 meble-house-doctor-4 meble-house-doctor-5

Po lampy House Doctor zapraszamy na: http://nshome.pl/20-oswietlenie